АКАДЕМІЧНИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР «ФІЛАРМОНІЯ» (Художній керівник та головний диригент, заслужений діяч мистецтв України  МИКОЛА СУКАЧ) запрошує на: «ЛІТНЮ  МУЗИЧНУ  АКАДЕМІЮ». Літня музична академія є продовженням і розвитком Школи виконавчої майстерності, яка діяла в рамках підготовки до конкурсу пам’яті Володимира Горовиця з 1998 року.

Кожен виконавець має змогу пройти кілька майстер-класів із різними педагогами, засвоїти різні спеціалізації. Запровадження активного змагального принципу у формі різноманітних творчих конкурсів дає змогу і викладачам обмінюватися фаховим досвідом, і слухачам академії вдосконалювати різні грані майстерності.

Результатом  навчання стануть  концерти— як сольні, так і з симфонічним оркестром. «Літня музична академія»  не тільки розширює географічні горизонти, а й надає  унікальну можливість, для багатьох уперше в їхньому житті, виступити з симфонічним колективом.

В програмі «Літньої музичної академії» звучатимуть  твори П.Чайковського, С.Прокоф’єва, Б.Бріттена, В.А.Моцарта, Ф.Мендельсона, Г.Венявського, М.Равеля.

У середу вісімнадцятого липня  запрошуємо на концерт “Перлини світової камерної музики”

За участю: Лауреатів Міжнародних конкурсів РОМАНИ РУДОМАН (скрипка, артистки академічного симфонічного оркестру “Філармонія”) та Діани Лаврової (фортепіано, Харків). В програмі твори Бетховена, Прокоф’єва, Скорика, Равеля. Під час всього концерту глядачі зможуть простежити творче життя композиторів за допомогою ілюстрацій. Вхід вільний. Початок о 19 годині.