27-го квітня на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка відбудеться прем’єра музичної комедії на 2 дії «Слуга двох панів» за п’єсою Карло Гольдоні (музика композитора О. Колкера), у якій буде зайнятий весь творчий склад театру.

Постановочна група вистави:
Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Віра Тимченко
Диригент – заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук
СценографіяОлександр Симоненко
БалетмейстерОльга Шпаковська
Хормейстер – заслужений працівник культури України Микола Борщ

Концертмейстер – Тетяна КовинцеваКарло Гольдоні (1707 – 1793) – видатний італійський драматург. У ХУІІІ сторіччі він привів італійську драматургію від імпровізації до фіксованого тексту. «Поховавши» комедію дель арте, яка уже була в занепаді, він на її могилі збудував собі безсмертний пам’ятник у вигляді п’єси «Слуга двох панів». Вольтер відносив драматурга до числа тих людей, заради яких варто було їхати до Італії. Виставу «Слуга двох панів», яка йде на багатьох сценах

світу, називають театральною легендою, а також живим, захоплюючим видовищем. Ця вистава стала символом Театру. П’єса «Слуга двох панів» була визнана кращим драматургічним твором ХХ століття.

На чернігівській сцені різними режисерами, у різні роки ставилася вистава «Слуга двох панів», але вона йшла просто як ансамбльова комедія, а не як музична комедія. Останній раз її постановка була здійснена у 1975 році. Наша ж вистава – це зовсім інше прочитання твору. Це буде театральне полотно, яке прикрасить сцену академічного театру!На ролі у виставі «Слуга двох панів» призначені актори:
Панталоне – Анатолій Ковальський
Кларіче – Вікторія Велика, Ольга Турок
Доктор Ломбарді – Валентин Корінь, Альберт Лукашов
Сільвіо – Едуард Брагіда, Володимир Соловйов
Беатріче – Ольга Дущенко, Тетяна Шумейко
Флоріндо – Петро Великий, Олександр Куковєров
Брігелла – Петро Дехтяренко, Микола Миро ненко
Труфальдіно – Євген Бондар, Сергій Носенок
Змеральдіна – Вікторія Пеняєва, Діна Лобур
Слуга – Сергій Носенок
У масових сценах – артисти драми та артисти балету театру.