Добавить:

Читайте «Siver Info» в удобном для Вас формате

  • Siver Info on twitter Siver Info on facebook rss канал раздела Добавить наш виджет на Яндекс

Наша кнопка

Вы находитесь здесь: Главная- Новости Чернигова и области -

Чернігівський «Парад колясок» — наймасовіший в Україні

Чернігівський «Парад колясок» — наймасовіший в Україні. Доведено власними очима і підтверджено офіційним дипломом Національного реєстру рекордів України. Його, прямо зі сцени, організаторам заходу вручила експерт Національного реєстру Лана Вєтрова. 83 дитячих візочки, прикрашених за різноманітними сюжетами — від казкових мотивів до національних кольорів — взяли участь вже у четвертому за ліком параді.

Дитяче свято підтримав і Фонд «Майбутнє Чернігова», відомий тим, що обстоює нову якість життя для росту і розвитку молодого покоління чернігівців. А відкривав Парад колясок міський голова та ініціатор створення Фонду Олександр Соколов. Він відзначив рекордну кількість учасників параду, похвалив їхні яскраві костюми та образи, однак зауважив: цифри — це не головне, куди важливіше — любов і піклування:

Чернигов: из-за взрыва бытового газа пострадал 1 человек

18 августа в 16:16 В квартире девятиэтажного дома, по ул. Днепровская, 2, произошел взрыв газа без последующего горения.  43-летний сын хозяйки спичками пытался зажечь конфорку газовой плиты. Спички не загорелись и закончились. 

Человек, не перекрывая газ, пошел искать другую коробку, а когда вернулся и зажег спичку, произошел взрыв.  С ожогами лица, туловища, рук и ног II-III степени его каретой скорой помощи доставили  в ожоговое отделение Черниговской областной больницы.

Круглий стіл: «207 виборчий округ: що кандидати пропонують виборцям»

17 серпня в в малому  залі засідань Корюківскької районної ради відбулася   презентація та обговорення аналізу  передвиборчих програм   кандидатів-мажоритарників, які  балотуються в 207 виборчому окрузі на Чернігівщині 

Під час заходу було представлено  результати порівняльного аналізу передвиборчих програм всіх  кандидатів – мажоритарників 207 виборчого округу, а також  результати опитування громадської думки виборців на Сіверщині. 

Відповідний аналіз був  проведений  Чернігівською громадською організацією «Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень»  на основі офіційних передвиборчих програм партій та кандидатів.

Які вони — вибори для людей з особливими потребами?

Їм так багато всього потрібно: спеціалізовані візочки, милиці, пандуси, ліки, засоби реабілітації, але понад усе — увага і турбота. Така звичайна для багатьох річ, як голосування та вибори — для інвалідів перетворюється інколи на трагедію, оскільки ці люди фізично не в змозі прийти на дільницю і таким чином висловити свою громадянську позицію.


Але цю проблему вирішити не так вже й складно, переконані представники громадської організації «Фундація прав людини». Достатньо лише знати свої права та вміти ними користуватися. Бо з точки зору закону, інваліди — такі самі виборці, як і решта інших, а відтак, їхнє право на вибір має бути забезпеченим!

Перша книга офіцера

Нещодавно у Полтавському видавництві «Оріяна» вийшла друком перша книга офіцера Збройних Сил України капітана Михайла Семишкура. Називається вона «Пригоди Хрюнчика і Хрянчика». Книга у твердій палітурці, з крейдованого паперу, чудово проілюстрована і на 155 сторінках містить сімнадцять казкових оповідань для малюків. Це, зокрема, «Великий дуб», «Шахи», «Різдво», «Подорож до Африки» та інші казкові історії.


Літературне захоплення у Михайла виникло ще в дитинстві, адже його мама - Любов Іванівна, довгий час працює на педагогічній ниві, а зараз - старшим викладачем української мови та літератури Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Саме вона і прищепила йому любов до мови і літератури, а згодом стала й натхненником видання цієї казкової історії.

Чернигов и область лидирет в Украине по количеству проданных не дорогих новых авто

Чернигов и область лидирет в Украине по количеству проданных не дорогих новых авто. Об этом сообщает автомобильный портал RST.ua
 
За полгода с дорожек черниговских автосалонов выехало 1111 машин, стоимость которых не превышает 17 тысяч долларов. Это 62% от общего количества легковых автомобилей, проданных с января по июнь этого года включительно. А вот показатели по другим ценовым сегментам в Черниговской области являются одними из самых низких в стране. Авто от 17 до 35 тысяч долларов принадлежит 33%, а автомобилям премиум и люкс класса – 5% от общего количества. Всего же за полгода в Чернигове и области было продано 1786 новых авто, на которые жители региона потратили больше 250 миллионов гривен.

Кто на Черниговщине на выборы идёт

В прошлый понедельник закончилась время для подачи потенциальными кандидатами документов для регистрации в Центральной избирательной комиссии.

Всего по официальным данным в шести избирательных округах  Черниговcкой области ЦИК зарегистрировала  64 кандидата– мажоритарщика. Из них 35 были выдвинуты партиями, остальные 29 самовыдвиженцы. Кол��чество желающих стать кандидатами в черниговских округах от 7 до 13 человек. Для сравнения, например, в Одесе есть округа по  25 претендентов, а в Киевской области до 29. 

Володимир Андрійченко: «Доки дві мавпи бились за їжу, третя її з’їла»

Декілька місяців тому несподівано на політичній арені Чернігівщини з’явився «найчесніший» гравець. Більшість людей гучні обіцянки молодого чернігівського журналіста зайняти місце парламентарія сприйняли за жарт. Проте 6 серпня ЦВК зареєструвала маловідомого самовисуванця по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 205 - Володимира Леонідович Андрійченка. 


Опонентами останнього є колоритні політичні важковаговики – діючий міський голова Олександр Соколов (Партія регіонів) та відомий бізнесмен Валерій Дубіль (Об’єднана опозиція). Позаяк сам Андрійченко впевнений у своїй перемозі та зізнається, що гроші на виборчу заставу взяв в кредит. Тест на відповідність критеріям «Чесно» з «найчеснішим кандидатом» проводили представники Громадянської мережі «ОПОРА».

«Той, хто не пам’ятає свого минулого, приречений на те, щоб пережити його знову»

14 серпня 2012 р. у м. Чернігів на засіданні прес-клубу «Ділове слово» управління у справах преси та інформації облдержадміністрації проведено презентацію збірника«Актуальні проблеми партизансько-підпільного руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни: Матеріали Міжнародної наукової конференції, м. Корюківка, 14 грудня 2011 р.»


Увага присутніх акцентувалась на тому, що презентується нове видання Чернігівської обласної державної адміністрації та Українського інституту національної пам’яті про міжнародний науковий форум із такою ж назвою, який проведено у відродженому місті Корюківка на виконання Указу Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Про заходи у зв’язку з 70-річчям Корюківської трагедії» від 22 вересня 2012 р. № 925. 

Відкрито виставку художніх робіт, присвячену 860-річчю від дня народження Новгород-Сіверського князя Ігоря Святославовича

14 серпня у Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт» відкрилася виставка художніх робіт, присвячена 860-річчю від дня народження Новгород-Сіверського князя Ігоря Святославовича, головного героя давньоруської поеми «Слово о полку Ігоревім».

Участь у відкритті виставки взяли заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Тканко, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет, письменник Юрій Сбітнєв, керівник Центру українських досліджень Установи РАН Інституту Європи Віктор Мироненко, історики, письменники, художники, діячі мистецтв, громадськість.


Керівники Чернігівської, Сумської та Брянської митниць обговорили питання ритмічної роботи пунктів пропуску

У місті Новгород-Сіверський на базі Чернігівської митниці 10 серпня 2012 року відбулась робоча зустріч керівників Чернігівської, Сумської та Брянської митниць.

Серед винесених на нараду питань найбільш актуальним є функціонування системи раннього попередження про виникнення надзвичайних ситуацій в автомобільних пунктах пропуску. Особливо важливою є координація даного напрямку взаємодії у період пікових навантажень, що спостерігаються в літній час. Ретельно зупинились під час зустрічі на обговоренні низки заходів для забезпечення ритмічної роботи пунктів пропуску на ділянці українсько-російського кордону, а також проаналізували координацію взаємодії суміжних митних постів під час проведення в Україні Чемпіонату з футболу ЄВРО-2012.

Бережімо ліс вд пожеж

Пожежі – найбільш масові і розповсюджені лиха: вони відбуваються практично в усіх районах наших  країв, особливо влітку у лісах, на торф’яникахта полях. У зв’язку зі спекотною погодою в Україні оголошено найвищий – п’ятий клас пожежної небезпеки.

За таких погодних умов рослинність, що висохла на сонці, легко спалахує від будь-якого джерела вогню, саме тому на Чернігівщині збільшилась кількість загорань сухої трави на відкритій місцевості. Переважна більшість таких пожеж виникає з вини людини – через недбалість та необережне поводження з вогнем.

Прапор Чернігова замайорів у Криму

Зелений стяг міста над Десною знову замайорів на щоглі військового корабля. Так моряки морського тральщика «Чернігів» показують, що у них свято - 15 років тому корабель увійшов до складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Свято проходить по-військовому - матроси отримали на сніданок солодощі і фрукти, проте протягом дня нестимуть бойове чергування з протиповітряної оборони, чергування з евакуації вищих посадових осіб держави та вивчатимуть військово-морську науку.

Як правильно вибрати морозиво

Морозиво покращує настрій!!! Найулюбленіші ласощі не лише малят, але і дорослих – морозиво. Стоячи перед холодильником з величезним вибором цього продукту, ми зважуємо, яке ж морозиво найкраще?


Про критерії вибору смачнючого продукту розповідає начальник науково-виробничої лабораторії харчової продукції та продовольчої сировини ДП "Чернігівстандартметрологія" Наталія Коновець.

"Е-шки" – безпечні чи ні?

Панорами Чернігова на Яндексі

Яндекс додав на maps.yandex.ua панорами вулиць Чернігова. Тепер користувачі можуть заочно побувати в цьому місті та побачити його пам'ятки — наприклад, Спасо-Преображенський собор або П'ятницьку церкву.

Панорами дають можливість віртуально мандрувати містом, розглядаючи його вулиці. А мешканці Чернігова можуть знайти на знімках свій будинок і показати його знайомим з інших міст, надіславши їм посилання. 

Видео