Меню сайта

Главная » 2012 » Май » 17 » Розпочався чемпіонат області з футболу 2012

Розпочався чемпіонат області з футболу 2012

В першому турі добрянське «Полісся» приймало ФК «Авангард» (Корюківка), який в порівнянні з минулим роком значно підсилився такими відомими гравцями як Олександр Кожем´яченко, Валерій Соколенко, Дмитро Бойко, Дмитро Романенко, які всі в минулому грали за добрянську команду. Тому гра виявилася безкомпромісною і дуже напруженою.

В першому таймі ігровою та територіальною володіли добрянці, але гравці «Авангарду» холоднокровно та грамотно захищалася, більше того, були ближче, щоб відкрити рахунок в цьому матчі.

В другій половині першого тайму після двох попереджень був вилучений гравець «Авангарду» Дмитро Авраменко. На початку другого тайму команда з Корюківки повела в рахунку після голу Олександра Кожемяченка. Тривалий час гравці «Полісся» не могли знайти зламати захист команди «Авангард» і тільки в середині другого тайму красивий сольний прохід та невідпорний удар Павла Лапцова зрівняв рахунок в цьому двобої.

Після влучних ударів Вадима Тарикіна та Артема Акуленка, який, доречі, в цей день святкував свій день народження, за 10 хвилин до кінця матчу добрянці вигравали з рахунком 3:1. Несподіване вилучення захисника добрянців Ігоря Скляра додало напруги та нервозності наприкінці матчу, адже гравці з Корюківки всіма силами пішли атакувати ворота «Полісся» і були близькі до голу в ворота ФК «Полісся».

Але, на щастя багато чисельних вболівальників Добрянки матч скінчився з впевненою перемогою рідної команди.