Добавить:

Читайте «Siver Info» в удобном для Вас формате

  • Siver Info on twitter Siver Info on facebook rss канал раздела Добавить наш виджет на Яндекс

Наша кнопка

Вы находитесь здесь: Главная- Самые комментируемые материалы (100) -

Журнал “Чернигов 24″ – №3

Многие люди говорят «не то», но при этом не знают «что же» если «не то». Некоторые, знают «что», но не знают «как?». И лишь единицы хорошо понимают «что» и «как?» это сделать.Уже месяц как мы все дождались лета и отпусков. Несомненно, одного из самых приятных времен и настроений в году.

На фоне этой радости становятся даже менее заметными финансовые неурядицы, и  уж, тем более, политические процессы. И хорошо! Есть время мечтать, планировать и готовить платформы для новых свершений. И нет, абсолютно нет места для зевак, галдящих под руку.Вы же правда знаете, что и как делать? Так действуйте! И пусть весь мир подождет! (с)
Передавайте привет тёте.

КП «Деловой центр» опровергает незаслуженные обвинения

Напортале интернет- издания ПІК была опубликована статья автора Геннадия Высоцкого, представителя громадской организацииили политической партии Демократический альянс в Чернигове — «Як директор КП „ДІЛОВИЙ ЦЕНТР" приміщеннями облради приторговує».

Я,директор предприятия Бутенко Сергей Витальевич, обращаюсь для опровержения предоставленной читателюна страницах интернет- издания ПИК не подтвержденной документами информации.

В соответствии с Уставом предприятия «Деловой центр» основной задачей предприятия является эффективное управление комплексом зданий коммунальной собственности области, обеспечение их должной эксплуатации, сохранение и повышение инвестиционной привлекательности. Основной статьей формирования дохода предприятия являются арендные платежи от передачи в аренду арендаторам — гос. предприятиям и учреждениям, юридическим лицам различных форм собственности, частным предпринимателям — арендных площадей предприятия.

Оксана Тунік-Фриз: «Я би пішла на вибори мера, заради того, щоб подивитися Соколову в очі»

Клуб  молодого політолога продовжує серію  зустрічей «Просто про..» - обговорення актуальних суспільно-політичних тем з залученням експертів. 19 травня гостем зустрічі була Оксана Тунік-Фриз. Культура Чернігова, туризм, політика, благодійність та багато інших тем було піднято під час бесіди у медіа-центрі «Пряма мова».

Розпочала зустріч Оксана Тунік-Фриз з опису  власних здобутків на посаді заступника мера Чернігова. «Зроблено було багато.. Це і ремонт 1ої та 2ої музичних шкіл, і налагодження діяльності Міського палацу культури та палацу культури на Шерстянці…». Були згадані благодійні проекти «Танець Мрії» та «728». Їх Оксана Володимирівна продовжує і зараз, не будучи представником влади. Обговорюючи перспективи розвитку культури Чернігова, гостя підкреслила підвищення ролі особистості та ЗМІ.

Про троллізм в чернігівській політиці

В останні дні піднялася нова хвиля скандалу пов'язаного з керівником обласної санстанції паном Донцом.

Перша хвиля призвела до закриття інтернет-порталу "Високий Вал" але факти або наклепи були приведені в матеріалі - на ці питання відповіді отримані не були. Ні пан Донець, ні представники силових структур не коментували офіційно інформацію. Фактично тема не була закінчена і логічно, що вона отримала продовження. 

Вчора чернігівці побачили інформаційну листівку чернігівського міського громадського обєднання "За Чернігів", яка була надрукована 10-тисячним тиражем і розповсюджувалася на вулицях міста.

Головний матеріал "САНЭПИДЕММАФИЯ: коррупционный триумф или конспиративный путь к богатству", підписаний ім'ям відомого в Чернігові політтехнолога Тараса Вознюка, повертається до теми діяльності пана Донця. 
 
В цій статті багато інформації, є цитати великої кількість документів, наводяться різноманітні кримінальні схеми. Якщо ця інформація відповідає дійсності, то вона "тяне" на резонансні кримінальні справи. Хоча видання і не являється офіційним ЗМІ, але резонанс від цієї інформації в місті повинен змусити владу окреслити власну позицію. 
 
Чергове мовчання обласної і міської влади, силових структур, може підтвердити для чернігівців, цитуючи це видання, хто "неформальний хазяїн області". 

ВАТ «Чернігівське Хімволокно» подолало наслідки світової фінансової кризи і відновило свою роботу

ВАТ «Чернігівське Хімволокно» подолало наслідки світової фінансової кризи і відновило свою роботу.

Про це розповів голова правління товариства Микола Михалевич на прес-конференції, що відбулась 28 вересня на підприємстві.

Отримано першу партію сировини та підписано контракт з шинним заводом «Россава».

Видео