Добавить:

Читайте «Siver Info» в удобном для Вас формате

  • Siver Info on twitter Siver Info on facebook rss канал раздела Добавить наш виджет на Яндекс

Наша кнопка

Вы находитесь здесь: Главная- Самые читаемые материалы (100) -

В НЕДІЛЮ, 25 ЖОВТНЯ, В ЧЕРНІГОВІ КАНОНІЗУВАЛИ АРХІЄПИСКОПА ФІЛАРЕТА ГУМІЛЕВСЬКОГО

В неділю, 25жовтня в Свято-Троїцькому кафедральному соборі відбулась канонізація архієпископа Чернігівського Філарета (Гумілевського). В богослужінні з цієї нагоди взяв участь митрополит Київський та всієї України Володимир (Сабодан), архієпископ Чернігівський та Новгород-Сіверський Амвросій (Полікопа), а також архієреї з різних міст України, Росії та Білорусі. Заходи з цієї нагоди розпочались о 9.30 на території, прилеглій до Свято-Троїцького собору. О 10.00 відправилась божественна літургія, після якої представники духовенства провели чин (обряд) канонізації. Рішення про висвячення архієпископа Філарета було прийняте Синодом Української православної церкви в квітні 2009 року на основі наданих єпархією документів.

Митрополит Володимир зазначив, що канонізація преосвященного Філарета є великою подією в житті не тільки православних з України, а й інших країн. Про це свідчить великий інтерес духовенства з Росії та Білорусі до цієї події - архієреї цих країн прибули до Чернігова для участі в чині канонізації.

В Чернигове, около здания горсовета проходит самый многочисленный в 2011 году митинг протеста

Сегодня в районе 10 часов  в Чернигове началась сессия городского совета. А у стен продолжается акция протеста. Поводом для протеста стал ожидаемый дерибан любимого места отдыха - Яловщины Желающие могут согреться чаем и кофе, которые принесли.

Говорят что это самый многочисленный митинг в Чернигове за 2011 год

ЧАЕС: інформація, радіація і… профанація

Дещо з еволюції розпаду радіонуклідів і совісті. Роки моєї роботи на ЧАЕС не пройшли безслідно: щоразу у квітні, напередодні чергової річниці Чорнобильської трагедії, мене переслідує дещо тривожне передчуття: що ж цього разу напишуть, наобіцяють і нафантазують про Чорнобиль? Яка чергова порція чорнобильської інформації виллється на голови наших співвітчизників і наскільки їй можна довіряти? Оглядаюсь назад і починаю аналізувати…

Журнал “Чернигов 24″ – Start-Up

Любимому
Сейчас 6.46 утра, то есть чуть больше трех часов до окончания проекта. Наконец-то очередь дошла до написания колонки редактора. И, признаюсь, так случилось не зря.   Трудно и неправдиво было бы писать вступительное слово прежде, чем состоялось это событие. Сейчас вы откроете следующую страницу, и с головой нырнет в круговорот событий одного дня в Чернигове, его качественных персонажей. Мы старались передать его во всем колорите и чувствах.
И, как ни заезжено это будет звучать, мы делаем этот журнал во имя нашего любимого города, любимой работы и родных нам людей.
Александра Стародуб

ЕС направит в Крым 12 миллионов евро

Кабинет министров Украины утвердил проект соглашения с Европейским союзом о реализации программы "Поддержка совместной инициативы сотрудничества в Крыму" и уполномочил председателя Совета министров Автономной республики Крым Василия Джарты подписать соглашение. Об этом сообщает Главное управление информационной политики Совета министров АРК.

Согласно проекту документа, Евросоюз в течение ближайших четырех лет направит 12 миллионов евро на развитие Крыма и Севастополя. Программа сотрудничества, реализация которой начнется в текущем году, предусматривает выделение 5 миллионов евро на развитие туристической сферы Крыма, такой же суммы - на развитие социальных объектов автономии, и 2 миллионов евро - на привлечение иностранных инвестиций в экономику Севастополя.

СТОВ «Дружба-Нова»

Профілактика інфекційних захворювань

Інфекційні хвороби – це розлади здоров’я людей, які викликаються живими збудниками (вірусами, бактеріями, рикетсіями, найпростішими, грибками, гельмінтами, кліщами, іншими патогенними паразитами), продуктами їх життєдіяльності (токсинами) та патогенними білками (пріонами). Інфекції передаються від заражених осіб здоровим і схильні до масового поширення. Для розвитку захворювання необхідна наявність джерела інфекції, механізму її передачі та сприйнятливого організму.

Джерелом інфекції можуть бути людина, тварина чи птах, які мають симптоми або являються безсимптомними носіями захворювання та виділяють його збудників у навколишнє середовище. Збудники інфекції розповсюджуються різними шляхами: при диханні, кашлю, чханні, з випорожненнями, через шкіру тощо. Потрапивши до навколишнього середовища, вони можуть опинитися на руках, обличчі, одягу, а також на будь-яких предметах. Механізм передачі хвороби залежить від місця розташування (локалізації) збудника в організмі.

При локалізації у шлунково-кишковому тракті, збудник проникає до організму через рот з водою або їжею, а виділяється з фекальними масами (черевний тиф, паратифи, сальмонельози, дизентерія, холера, деякі гельмінтози). Зараження відбувається при недотриманні правил особистої гігієни, порушенні правил та термінів зберігання продуктів харчування, вживанні немитих овочів та фруктів, некип’яченої питної води, недостатній термічній обробці продуктів харчування (м’яса, риби, птиці, яєць), недотриманні чистоти при приготуванні їжі.

Видео