Добавить:

Читайте «Siver Info» в удобном для Вас формате

  • Siver Info on twitter Siver Info on facebook rss канал раздела Добавить наш виджет на Яндекс

Наша кнопка

Вы находитесь здесь: Главная- Лучшие материалы (100) -

В НЕДІЛЮ, 25 ЖОВТНЯ, В ЧЕРНІГОВІ КАНОНІЗУВАЛИ АРХІЄПИСКОПА ФІЛАРЕТА ГУМІЛЕВСЬКОГО

В неділю, 25жовтня в Свято-Троїцькому кафедральному соборі відбулась канонізація архієпископа Чернігівського Філарета (Гумілевського). В богослужінні з цієї нагоди взяв участь митрополит Київський та всієї України Володим��р (Сабодан), архієпископ Чернігівський та Новгород-Сіверський Амвросій (Полікопа), а також архієреї з різних міст України, Росії та Білорусі. Заходи з цієї нагоди розпочались о 9.30 на території, прилеглій до Свято-Троїцького собору. О 10.00 відправилась божественна літургія, після якої представники духовенства провели чин (обряд) канонізації. Рішення про висвячення архієпископа Філарета було прийняте Синодом Української православної церкви в квітні 2009 року на основі наданих єпархією документів.

Митрополит Володимир зазначив, що канонізація преосвященного Філарета є великою подією в житті не тільки православних з України, а й інших країн. Про це свідчить великий інтерес духовенства з Росії та Білорусі до цієї події - архієреї цих країн прибули до Чернігова для участі в чині канонізації.

Журнал “Чернигов 24″ – Start-Up

Любимому
Сейчас 6.46 утра, то есть чуть больше трех часов до окончания проекта. Наконец-то очередь дошла до написания колонки редактора. И, признаюсь, так случилось не зря.   Трудно и неправдиво было бы писать вступительное слово прежде, чем состоялось это событие. Сейчас вы откроете следующую страницу, и с головой нырнет в круговорот событий одного дня в Чернигове, его качественных персонажей. Мы старались передать его во всем колорите и чувствах.
И, как ни заезжено это будет звучать, мы делаем этот журнал во имя нашего любимого города, любимой работы и родных нам людей.
Александра Стародуб

Выставка “PEOPLE FROM HEAVEN”. Фоторепортаж

Именно под таким  возвышенным названием, на этих выходных в галерее выходного дня Чернигов24, состоялось открытие выставки черниговского фотографа Романа Закревского. Сам автор пишет о своей выставке так:

Люблю жизнь. 
Люблю свой город. 
Люблю людей в нем 
Какими бы они ни были.

Про міліцію на Чернігівщині: думки проти течії

Хто тільки не перебираючи епітетів критикував і клеймив міліцію. В більшості випадків цей критичний запал зупиняти немає чим (набоїв, вибачте, фактів бракує).

Отже, враховуючи безжальний вирок суспільства щодо «шкідливості» для суспільства нашої міліції, як і всієї правоохоронної системи, подивимося куди рухається громадська думка.

Зокрема у публікації «Український МЕНТалітет: система МВС перетворилася на кастову структуру» («Український тиждень»)  стверджується, що у найгіршому стані органи внутрішніх справ столиці і Київської області, Донбасу, Криму та Дніпропетровщини. У рейтингу відносно благополучних регіонів названі Західна Україна, Сумська і Чернігівська області (інші області у т.зв. сірій зоні).

Чернигов: изменены маршруты движения автобусов № 30 и № 33

Хорошая новость для жителей города, которые часто ездят на дачи расположенные в районе ул. Кольцевой и поселка Певцы.

Начиная с сегодняшнего дня сразу два автобусных маршрута изменили свои направления движения и теперь ездят по ул. Кольцевой от завода автодеталей до гипермаркета «Епицентр». Первый это маршрут № 30, у которого раньше конечной остановкой была ул. Пухова.

Про село і молоко: як нас дурять і що робити

2011 рік розпочався, зокрема, з повідомлень, що в світі стрімко прогресує продовольча криза. Тобто продовольства не вистачає і ціни на нього швидко зростають.

      Українські  ЗМІ заговорили про історичний шанс для України стати важливим виробником сільгосппродукції світового значення. Отже, логіка підказує, що треба стимулювати національного виробника, зокрема, що виробляє молокопродукцію.

      Так і в районній газеті «Вісті Борзнянщини» в січні ц.р. була вміщена інформація під назвою: «За корову додати по 2 тисячі гривень» дотації. 2 березня на мій телефонний дзвінок в районне управління сільського господарства (мабуть Управління економіки та розвитку інфраструктури Борзнянської райдержадміністрації – ред.) мені пояснили, що це тільки проект. І що, взагалі розглядається варіант, щоб замість грошової видачі 2000 грн. добавити за кожний літр молока від населення аж по 30 копійок.

У Мені госпіталізовано 12 школярів, аби уникнути небезпеки захворювання на сказ

У середу до центральної районної лікарні були госпіталізовані дванадцятеро учнів  міської школи ім. Т.Г.Шевченка.  Їм роблять антирабічні щеплення.

Тиждень тому до шкільного двору прибилася молода вівчарка. Песик був лагідний, не агресивний. Діти часто гралися з твариною.

Дирекція школи викликала спеціалістів, щоб ті забрали собаку з території школи. Натомість знайду залишили, прив’язавши у закритому приміщенні. Аби поспостерігати і переконатися, що тварина не хвора.

Заходи які будуть проводитися у центрах зайнятості області в період з 23 по 27 травня 2011 року

Заходи які будуть проводитися у центрах зайнятості області в період з 23 по 27 травня 2011 року

Анонс: Все о «Self-made School»

В сентябре прошлого года в Чернигове  начала функционировать уникальная школа. В ней молодых людей  учат быть успешными бизнесменами. 

     Вокруг  словосочетания «Self-made School» в городе ходило и продолжает ходить огромное количество домыслов и слухов, основанных преимущественно на фантазиях. 

     В понедельник, 21 марта, в 14.30 у всех черниговских журналистов будет возможность составить свое собственное мнение о проекте Self-made School. 

     В этот день состоится пресс-конференция  студентов первой и пока единственной черниговско�� бизнес-школы Self-made School. Живое общение с молодыми людьми, готовящимися вступить в мир черниговского бизнеса, внести свою лепту в развитие родного города.

Виставка етюдів в ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

15 березня в приміщенні читального залу природничих наук (аудиторія 420) Наукової бібліотеки ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка відкрилась персональна виставка  старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва факультету початкового навчання Дмитра Морського "Струни душі”.

На виставці представлені більше тридцяти робіт художника – етюди, акварель.

Видео