Размер шрифта

Добавить:

Читайте «Siver Info» в удобном для Вас формате

  • Siver Info on twitter Siver Info on facebook Siver Info Вконтакте Приложение для мобильных устройств Наш тулбар rss канал раздела
    Добавить наш виджет на Яндекс Приложение для мобильных устройств Siver Info на I.UA

Наша кнопка

Дизайн

Вы находитесь здесь: Главная- Свежие новости -

Курс валют В Черниговских банках. 01.05.2012

Предлагаем Вашему вниманию курс валют в Черниговских банках по состоянию на утро 1 мая 2012 года

Эксперты-взрывотехники уничтожили неизвестное взрывное устройство, которое милиционеры обнаружили в урне

Уже несколько дней сотрудники милиции Черниговской обоасти несут службу в усиленном варианте. Несмотря на праздники, усиленные наряды милиции круглосуточно охраняют общественный порядок и безопасность в местах массового скопления граждан - в парках, на вокзалах, рынках и местах отдыха.

Это принесло свои результаты - в центре Чернигова в урне возле музыкального фонтана наряд патрульной службы милиции заметил неизвестное взрывное устройство. Об этом немедленно было сообщено в дежурные части города и области, проинформировано руководство милиции.

Музей Лісковиці поповнився картинною галереєю

В області існує 114 шкільних музеїв, один із них – в Чернігівській ЗОШ І–ІІІ ступенів №4. Він не просто якогось абстрактного спрямування і різної тематичної розхристаності. Це музей історичний, музей конкретного району Чернігова, одного з найдревніших у місті – Лісковиці. А нещодавно він поповнився ще й картинною галереєю.
Минулої п’ятниці відбулося відкриття виставки «Таланти Лісковиці».

В Чернигове прошел II фестиваль духовой музыки имени Ефима Балина

28 апреля 2012 в городе Чернигов состоялся Второй фестиваль духовой музыки имени Ефима Балина, известного дирижера, который много лет создавал и руководил ведущими духовыми оркестрами областного центра.

Курс валют В Черниговских банках. 30.04.2012

Предлагаем Вашему вниманию курс валют в Черниговских банках по состоянию на утро 30 апреля 2012 года

“Переливання крові” відбулося �� “Інтермеццо”

Минулого тижня, одночасно із засіданням літературного клубу "Подаруй своє слово” у культурно-мистецькому центрі "Інтермеццо” відбулася презентація книги поетки Анни Малігон «Переливання крові» (Видавництво «Зелений Пес», Київ). Проілюструвала збірку поезій чернігівська журналістка Вікторія Гаврик.

До другої збірки Анни Малігон увійшли поезії різних років творчості. Кожен вірш – як реакція на знакові події в її житті. Це своєрідні відповіді світові. Вони живі, і своєю енергетикою примушують кров рухатися і очищатися.

Газета «Горизонт» Прилуцької виховної колонії - серед найкращих!

Національний  конкурс шкільних газет, якій щорічно  проводиться в Миколаєві, - найбільша подія шкільного друку в Україні. Він проводиться під патронатом Національної спілки журналістів України, Національної академії педагогічних наук України, Асоціації молодіжної преси України та Миколаївського коледжу преси й телебачення. Головним (і – зовсім  неочікуваним!) відкриттям цьогорічного 15 ювілейного конкурсу стала газета «Горизонт» Прилуцької виховної колонії для неповнолітніх.

- Ми були дуже вражені, - зазначив Гліб Головченко, президент Національного конкурсу, секретар Національної спилки журналістів України, - коли отримали заявку на участь у конкурсі від виховної колонії. Для нас стало справжнім відкриттям, що у такому закладі діти також роблять власну газету, в який вони роблять перші кроки до Творчості і Духовності…Ми гідно відзначили видання – як одного з переможців конкурсу.

“Че” та не те

18—19 квітня на телеканалі «1+1» у теленовинах та на деяких Інтернет—сайтах з’явилося повідомлення про прес—конференцію, на якій експерт Інституту гігієни та медичної екології ім. Марзєєва Леся Зоріна нібито заявила, що через хлорування питної води без преаммонізації в містах Чернігові, Запоріжжі, Дніпропетровську та Броварах вміст хлороформу в питній воді перевищує норму в багато разів.

На думку експерта, у цих містах не можна приймати ванну, а приймаючи душ, треба відкривати двері у ванній кімнаті, щоб хлороформ не потрапив до організму людини. Про споживання такої води мова не йшла, бо хлоровану воду взагалі некип’яченою пити не рекомендується, а при кип’ятінні хлор зникає.

Вибори 2012: Перші підсумки громадського спостереження – фальстарт кандидатів

25 квітня Громадянська мережа ОПОРА презентувала кампанію спостереження за виборами народних депутатів до Верховної Ради України та результати першого моніторингового звіту.

Організація планує реалізувати масштабні кампанії довготермінового та короткотермінового спостережень, швидкий статистичний підрахунок результатів голосування за пропорційною складовою на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами у окремих мажоритарних округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.

Понад 100 000 українців приєдналося до Всеукраїнської акції Зробимо Україну чистою

28 квітня 2012 року понад 100 000 людей з різних куточків держави вийшли на вулиці свого міста, щоб «зробити Україну чистою».

Саме під таким гаслом українці другий рік поспіль приєднуються до міжнародної ініціативи «Let’s do it!», започаткованої в Естонії ще у 2008 році. Тоді 50 000 естонських волонтерів зібрали понад 100 000 тон сміття!

В період свят не забувайте про безпеку

Наближаються травневі свята. Тепла й сонячна погода сприятиме тому, що багато людей буде відпочивати на лонах природи, біля водоймищ. У зв’язку з цим, рятувальники МНС звертаються до мешканців та гостей Чернігівщини дотримуватися заходів безпеки. Перш за все, в лісопаркових зонах категорично заборонено розводити вогнища, кидати непогашені недопалки або сірники. Порушення цих вимог передбачає адміністративну відповідальність, а ще гірше - може призвести до пожежі та непередбачуваних наслідків.

Нарада щодо підготовки дитячих закладів до оздоровчого сезону 2012 року

На базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Відкриті двері", що у с. Новий Білоус Чернігівського району, під головуванням начальника управління у справах сім’ї та молоді Чернігівської облдержадміністрації Сердюк О.С. відбулась нарада щодо підготовки дитячих закладів до літньої оздоровчої кампанії 2012 року. У нараді взяли участь керівники відомчих організацій та керівники зазначених закладів. 

Як доповів співробітник Управління Держтехногенбезпеки в області майор служби цивільного захисту Ігор Вербило, на даний час проводяться перевірки протипожежного стану всіх санаторно-оздоровчих закладів Чернігівщині. За результатами перевірок керівникам об’єктів вручаються відповідні акти та приписи для усунення виявлених недоліків. Крім того, фахівцями проводяться протипожежні інструктажі, вручаються пам’ятки з питань безпеки життєдіяльності, роз’яснюються та відпрацьовуються дії на випадок виникнення пожежі.

Интерактивное мероприятие «Живая библиотека» в ЧГИЕУ

24 апреля в читальном зале ЧГИЕУ было проведено интерактивное мероприятие «Живая библиотека» в рамках проекта «The Living Books». Данное мероприятие организовано усилиями кафедры туризма, кафедры иностранных языков ЧГИЕУ и волонтеров Корпуса Мира США в Украине.

«Живая библиотека» - это модель, в которой «Книгами» выступили волонтеры Корпуса Мира, а читателями - студенты института. Цель данного проекта - содействие межкультурному диалогу между Украиной и США.

Украина и гельминтозы: есть проблема – нет решения

Сегодня  в Украине нет возможностей для решения проблемы  массовых гельминтозов. Тысячи людей, имеющие паразитарные заболевания, не получают должной медицинской помощи в учреждениях здравоохранения.

Такую проблему 24 апреля подняли ведущие специалисты сферы здравоохранения на состоявшемся в Институте эпидемиологии и инфекционных болезней им. Л. В. Громашевского НАМН Украины круглом столе «Гельминтозы в Украине: Вопросы и сомнения пациентов. Отвечают эксперты  здравоохранения».

Анализируя цифры официальной статистики, ученые и врачи ставят под сомнение их правдивость.  По их мнению, низкий уровень выявляемости заболеваний гельминтами среди украинцев связан скорее не с достижениями нашей отечественной медицины, а с недостатком диагностической, клинической и кадровой базы.