Черниговский справочно-информационный портал Siver Info

Меню сайта

В Чернігові відбулись змагання турнікменів - Черниговский городской форум (www.siver-info.com)

Черниговский городской форум (www.siver-info.com) » Обсуждение новостей » В Чернігові відбулись змагання турнікменів

В Чернігові відбулись змагання турнікменів
[1] Стасик [2012-05-07, 19:54]

В суботу відбулись змагання з WORKOUT! Захід зібрав понад дві сотні учасників та глядачів. Були присутні люди з Києва, Київської області, Дніпропетровська та інших міст.
У якості ��уддів приїхали (в рамках туру по містах України) лідери українського руху WORKOUT, такі як Євген Козир, Іван Козачок та засновник цього руху в Україні - Денис Мінін.
Чернігівські спортсмени показали високий рівень підготовки, котрий оцінили судді та організатори. Представники руху "Здорова Нація" ,який об'єднує молодих людей, що займаються вуличними видами спорту та пропагують здоровий спосіб життя також взяли участь у змаганні.
Серед учасників визначилися переможці. І один представник від Чернігова - Ілля Данько, який у 2013 році поїде представляти наше місто на міжнародні арені, з чим ми його і вітаємо!

Далі на Сіверграді
[2] administrator [2012-05-07, 20:06]
так-с biggrin
[3] Стасик [2012-05-07, 20:07]
administrator, хорошая шутка)
[4] administrator [2012-05-07, 20:09]
Я вот думаю и первое Ваше сообщение меня смущает
[5] Стасик [2012-05-07, 21:00]
Quote (administrator)
Я вот думаю и первое Ваше сообщение меня смущает

Интересно в чом уважаемый админ?
[6] administrator [2012-05-08, 07:36]
Стасик, нет своих мыслей и высказываний по поводу статьи, просто скопированный текст и ссылка на сайт dry
[7] Горожанин [2012-05-08, 20:15]
На форуме хоть какое - то оживление, пускай пишет biggrin
[8] Алексей [2012-05-14, 17:35]
Ну вот и как тут не расценивать это всё как спам? Пришел запостил и скрылся в неизвестном направлении happy

Поиск по сайту

Панель пользователя

Логин:
Пароль: