Размер шрифта

Добавить:

Читайте «Siver Info» в удобном для Вас формате

  • Siver Info on twitter Siver Info on facebook Siver Info Вконтакте Приложение для мобильных устройств Наш тулбар rss канал раздела
    Добавить наш виджет на Яндекс Приложение для мобильных устройств Siver Info на I.UA

Наша кнопка

Дизайн

Самый полный каталог сайтов Чернигова и области

Страницы: 1 2 3 ВпередСортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам · Переходам
Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка
Оценка сайта: 5.0

Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка - один з найвідоміших серед вищих навчальних закладів освіти в Україні. Його родовід сягає сивої давнини - Чернігівського колегіуму, заснованого у 1700 р. за взірцем Києво-Могилянської академії. Колегіум відіграв важливу роль у становленні вищої педагогічної освіти на північному Лівобережжі України. Педагогічні ідеї його засновників Л.Барановича, І.Максимовича, А.Стаховського, І.Галятовського увійшли до скарбниці педагогічної думки і заклали підвалини вищої освіти. У 1786 році колегіум було реорганізовано в духовну семінарію, яка, як і її попередник, продовжила підготовку вчителів.

Нові соціально-економічні умови і культурні запити суспільства привели на початку XX ст. до суттєвої перебудови системи педагогічної освіти. Естафету в підготовці вчителів перейняв Учительський інститут (1916), який розпочав свою діяльність як навчальний заклад вище середнього типу з словесно-історичним, фізико-математичним і природничо-географічним відділами. Новостворений навчальний заклад успадкував унікальну бібліотеку духовної семінарії. Крім того, в його стінах продовжили роботу найбільш досвідчені викладачі семінарії.
Перешли на сайт: 356
ВУЗы Перейти на сайт

Інститут історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського  ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченко
Оценка сайта: 4.6

Інститут історії, етнології та правознавства
ім. О.М. Лазаревського
Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г.Шевченко


Перешли на сайт: 745
ВУЗы Перейти на сайт

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка  ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Оценка сайта: 0.0

На факультеті готують фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр (4 роки навчання), спеціаліст (5 років навчання), магістр за держзамовленням та контрактом (Ліцензія на право провадження освітньої діяльності Серія АБ №175580)

Сьогодні на фізико-математичному факультеті навчається 546 студентів, з них 34 - майбутні магістри.

Належне місце на факультеті займає виховна робота серед студентів, працюють гуртки: математичний, фізичні, астрономічні, інформатики, психолого-педагогічні.

Кожний студент може брати участь у роботі гуртків художньої самодіяльності, клубу КВК та спортивних секцій.
Перешли на сайт: 387
Образование Перейти на сайт

Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Оценка сайта: 0.0

Психолого-педагогічний факультет (ППФ) був створений у 2004 році рішенням вченої ради університету (наказ № 92 від 30.04.2004 р.). При цьому підготовку фахівців психологічного профілю в університеті започатковано ще з 1992 року, а соціально-педагогічного профілю – з 2000 року. Основою факультету стала кафедра психології та частина викладачів кафедри педагогіки історичного факультету педуніверситету.


Перешли на сайт: 445
Образование Перейти на сайт

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка  ХІМІКО-БІОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Оценка сайта: 0.0

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка ХІМІКО-БІОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Перешли на сайт: 361
Образование Перейти на сайт

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Оценка сайта: 0.0

Факультет було створено 1 липня 2006 р. Сьогодні факультет готує фахівців з англійської мови та зарубіжної літератури, а також з української мови і літератури на денному й заочному відділеннях, в магістратурі й екстернатурі.
У складі викладачів п’яти факультетських кафедр є професори, доценти, доктори та кандидати наук.
На факультеті проводяться міжнародні, всеукраїнські, обласні й міжвузівські конференції, ведеться активна культурно-просвітницька робота, працюють органи студентського самоврядування. Кожен студент може реалізувати свій творчий потенціал, беручи участь у роботі різноманітних гуртків (гідів-перекладачів, країно знавців, кіно-любителів), в діяльності студентських театральних студій, роботі ініціативної групи газети факультету.
Фахові кафедри факультету підтримують тісні зв’язки зі школами міста та області. Викладачі керують педагогічною практикою студентів, беруть активну участь в організації та проведенні шкільних олімпіад з англійської та української мов.


Перешли на сайт: 599
Образование Перейти на сайт

Бібліотека Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка
Оценка сайта: 5.0

бібліотека - сучасний інформаційний та культурно-просвітницький центр, який здійснює бібліотечно-бібліографічний супровід навчально-виховного процесу та наукових досліджень за профілем діяльності університету. Картинка

До Ваших послуг фонд понад 720 тисяч примірників українською, російською та іноземними мовами, в тому числі більше 610 тисяч книг за різними галузями знань, 415 назв газет і журналів, автореферати дисертацій, фонд цінних та рідкісних видань. Електронний каталог та картотеки, бібліографічні та повнотекстові електронні ресурси задовольнять Ваші найвибагливіші інформаційні потреби. Книгозбірня має чотири абонементи, два читальні зали, комфортні умови праці.

Ласкаво просимо до бібліотеки!
Перешли на сайт: 426
Образование Перейти на сайт

Чернігівський державний інститут економіки та управління
Оценка сайта: 4.0

Чернігівський державний інститут економіки та управління


Перешли на сайт: 409
ВУЗы Перейти на сайт

Чернігівський інститут інформації, бізнесу та права ЗАТ МНТУ
Оценка сайта: 5.0

Одним з представників Міжнародного науково-технічного університету в Чернігівський області є Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права МНТУ (ЧІІБіП МНТУ), що користується всіма правами основного вузу і здійснює освітню діяльність з 1999 року. ЧІІБіП МНТУ був створений з легкої руки академіка Бугая Юрія Миколайовича у 1999 році як відокремлений структурний підрозділ Міжнародного науково-технічного університету для впровадження новітніх освітніх технологій провідних навчальних закладів Сполучених Штатів Америки та Європи.

ЧІІБіП МНТУ є вищим навчальним закладом нового типу, який комплексно поєднує фундаментальну підготовку фахівців в галузях інформатики, бізнесу, підприємництва, менеджменту та права різних рівнів кваліфікації із застосуванням практичного використання найсучасніших досягнень світової науки шляхом створення та виконання навчальних програм, що відповідають вимогам міжнародних центрів акредитації з залученням вітчизняного та закордонного наукового і педагогічного потенціалу.


Перешли на сайт: 388

ВУЗы Перейти на сайт

Чернігівський комерційний технікум
Оценка сайта: 0.0

Чернігівський комерційний технікум - вищий навчальний заклад першого рівня акредитації державної форми власності, заснований у 1966 році.

Технікум має сучасну матеріальну базу - добре обладнані аудиторії, їдальню-майстерню, кухню-лабораторію, готельний номер, спортивну та тренажерну зали, 2 комп’ютерні класи, бібліотеку, медичний пункт.


Перешли на сайт: 359

Образование Перейти на сайт

Чернігівський радіомеханічний технікум
Оценка сайта: 0.0

Чернігівський радіомеханічний технікум - вищий навчальний заклад I-го рівня акредитації, підпорядкований міністерству освіти і науки України - запрошує Вас у приємну пізнавальну подорож сторінками нашого інтернет-ресурсу, де Ви зможете більше дізнатися не тільки про наш учбовий заклад, але й ознайомитися з умовами прийому, з освітніми спеціальностями, зі студентським життям та викладачами, з матеріально-технічною базою закладу, буднями та святами технікуму, а також почерпнути багато цікавої та корисної інформації з освітньої тематики.


Перешли на сайт: 370
Образование Перейти на сайт

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ДЕРЖАВНОГО ДЕПАРТАМЕНТУ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ
Оценка сайта: 4.0

Чернігівський юридичний коледж є базовим навчальним закладом Державного департаменту України з питань виконання покарань, який готує фахівців для Державної кримінально-виконавчої служби України освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» та «бакалавр» на денній та заочній формах навчання


Перешли на сайт: 452
Образование Перейти на сайт

Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації
Оценка сайта: 0.0

Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій


Перешли на сайт: 379
Образование Перейти на сайт

Обласна дитяча технічна станція
Оценка сайта: 0.0

Обласна дитяча технічна станція була відкрита в травні 1952 року.

З вересня почали працювати авіамодельний, судномодельний, радіоконструкторський, столярний, автотракторний та фотогуртки, які зібрали захоплених творчістю хлопчиків та дівчаток.

Традиційним стає проведення виставок науково-технічної творчості, змагань, конкурсів. У 1964 році Чернігівська обласна станція юних техніків нагороджена Грамотою Верховної Ради УРСР за успіхи в роботі.

Станція юних техніків стає справжнім осередком технічної творчості міста та області.У листопаді 1990 року реорганізована в обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

В даний час 66 працівників Центру НТТУМ володіють високим рівнем професіоналізму, з них 55 мають вищу освіти, 9 високе звання „Відмінник освіти” України, 5 майстрів спорту СРСР та України.


Перешли на сайт: 388

Образование Перейти на сайт

Черниговский лицей № 15
Оценка сайта: 0.0

Ліцей - загальноосвітній навчальний заклад освіти з профільним навчанням і допрофесій-ною підготовкою, забезпечує здобуття освіти понад державний освітній мінімум, здійснює науково-практичну підготовку здібної і обдарованої учнівської молоді. Закінчило навчальний заклад понад 7 тисяч випускників, 140 з них нагороджені золотими та срібними медалями. Набір учнів у ліцей здійснюється на конкурсній основі шляхом пошуку талановитих, обдарованих дітей. Ліцей є експериментальним майданчиком обласного інституту післядипломної освіти, членом Асоціації гімназій і ліцеїв України.


Перешли на сайт: 344
Школы Перейти на сайт

ЧЛУВФП
Оценка сайта: 0.0

Сайт Черниговского лицея с усиленной военно-физической подготовкой (ЧЛУВФП) - "военный лицей"


Перешли на сайт: 322
Образование Перейти на сайт

Школа №3 г. Прилуки
Оценка сайта: 0.0

Официальный сайт школы №3 г. Прилуки Черниговской области. На сайте размещена информация о создании школы, учителях, курсах, выпускниках и многое другое.


Перешли на сайт: 549
Школы Перейти на сайт

Школа №14 г. Прилуки
Оценка сайта: 0.0

Школа №14 г. Прилуки


Перешли на сайт: 317
Школы Перейти на сайт

Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування
Оценка сайта: 5.0

Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування
Перешли на сайт: 494
ВУЗы Перейти на сайт

Чернобыльский Центр по проблемам ядерной безопасности, радиоактивных отходов и радиоэкологии
Оценка сайта: 0.0

Чернобыльский Центр по проблемам ядерной безопасности, радиоактивных отходов и радиоэкологии


Перешли на сайт: 321
Научные организации Перейти на сайт