Размер шрифта

Добавить:

Читайте «Siver Info» в удобном для Вас формате

  • Siver Info on twitter Siver Info on facebook Наш тулбар rss канал раздела
    Добавить наш виджет на Яндекс Приложение для мобильных устройств Siver Info на I.UA

Наша кнопка

Дизайн

Cpanel
Вы находитесь здесь: Главная- 2011 » Октябрь » 29 - На заметку для городской экоинспекции

На заметку для городской экоинспекции

Жители частного сектора стали хитрее: теперь они дабы не получить писульку со штрафом от экоинспекции палят листья и траву вечером и ночью и причем в выходные дни.

В данный момент частный сектор возле городской стоматполиклиники и частный сектор прилегающий к ул. Киевской весь в дыму.

Судя посему городской экоинспекции пора уже давно занятся ночными рейдами, а не выискивать на камеру слив фекалий и раздавать штрафы магазинам на стенах которых хулиганы гадости пишут.

Лично от меня пламенный привет Руслану Филину.

Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і  прибирання вуличних, дворових територій, парків, cкверів та додержання тиші в громадських місцях м.Чернігова.

...9. Заборона дій суб’єктів господарювання та громадян встановлених даними Правилами. Підприємствам,   організаціям,  закладам,  установам, незалежно від форм власності, громадянам забороняється:

9.1. Складувати на вулицях будівельні та інші матеріали, розкопувати вулиці, копати ями для гасіння вапна, спалювати відходи та сміття.

9.2. Здійснювати паркування автотранспорту на тротуарах, бордюрах, газонах та інших невстановлених для цього місцях.

9.3. Забруднювати проїжджу частину вулиць при перевезенні вантажів, виїзді автотранспорту з будівельних майданчиків, мити балкони зливанням води.

9.4. Без відповідної кошторисної документації проводити на вулицях, площах, подвір’ях роботи по прокладанню водопровідних, каналізаційних та інших мереж.

9.5. Витрушувати одяг, килими, інші речі у під’їздах, парадних входах до будинків, кидати з балконів і вікон різні предмети. 9.6. Розклеювати оголошення, афіші на будинках, стовпах, парканах, деревах та інших не визначених для цього місцях.

9.7. Виливати рідкі відходи на міські території та у водойми.

9.8. Проїзд у забрудненому одязі в міському пасажирському транспорті.

9.9. Розташовувати реклами безпосередньо на кладовищах міста та на прилеглих до них територіях.

9.10. Спалювати сміття, опале листя, побутові, промислові та інші відходи на території підприємств, домоволодінь, парків. скверів , забруднювати їх хімічними та іншими розчинами.

9.11. Торгувати з рук, із машин або іншим чином у невстановлених місцях.

9.12. Ходити по газонах, зривати квіти, гілки дерев та кущів на вулицях, в парках, скверах та інших місцях загального користування.

9.13. В’їзд автотранспорту, крім транспорту спеціального призначення, до місць масового відпочинку, парків, скверів, заповідних зон. Зони для стоянки автотранспорту, біля місць масового відпочинку людей, визначаються виконавчим комітетом міської ради.

9.14. Складувати сміття, відходи на території міста,  на схилах озер, річок та інших водойм, а також в місцях масового відпочинку, лісосмугах, зелених насадженнях.

9.15. Скидати в зливову каналізацію виробничі та побутові стоки, нафтопродукти, кидати сміття, пісок та інше.9.16. Пересування вулицями міста (з твердим покриттям) механізмів на гусеничному ходу, крім зимового періоду, підчас снігових  заметів.

9.17. Заправляти, мити, ремонтувати автомобілі та інші транспортні засоби на     придомових територіях, берегах річок, озер та штучних водоймищ, вулицях, тротуарах, у парках і скверах, біля криниць та водорозбірних колонок.

9.18. Перекривати вулиці, шляхи до будівель, житлових будинків та споруд без погодження з органами ДАІ, управлінням житлово-комунального господарства міської ради та управлінням транспорту, енергетики і зв’язку. 

9.19. Складування на вулицях і газонах міста будівельних матеріалів, цегли, труб, піску, ґрунту, щебеню, будівельного сміття, палива та інших будівельних і побутових відходів.

9.20. Вирубувати та пошкоджувати дерева й кущі на прибудинкових територіях, парках, скверах, у прибережних смугах, місцях відпочинку, на туристичних базах, в лісопарковій зоні.

9.21. Зносити аварійні та сухостійні насадження без дозволу  дільниці по контролю за благоустроєм міста.

9.22.  У прибережних захисних смугах забороняється розорювання земель, садівництво, городництво, зберігання та застосування пестицидів та добрив, будівництво баз відпочинку, дач, гаражів, мийки та обслуговування транспортних засобів і техніки, організація звалищ сміття, гноєсховищ, накопичення побутових та промислових відходів, будівельних матеріалів, стоянки автомобілів, кладовищ, скотомогильників, полів фільтрації тощо, будівництво будь-яких споруд.

9.23. Встановлювати без відповідного дозволу палатки торгового та іншого призначення, інформаційні стенди на газонах, в парках, скверах, тротуарах, площах та біля історичних пам’яток....


-1

Читайте также:
Теги: дым, экология, экоинспекция, Чернигов   Обсудить на нашем форуме 

|PDF |Печать

BB-Code
Ссылка
Опубликовать на УОЛ  
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *: